Droga Duszy - osoby certyfikowane

 

"Droga duszy" to narzędzie diagnostyczne do pracy z energią i indywidualnym polem Twojej Istoty, bowiem każda dusza przynosi
ze sobą swoje własne kody zapisu, indywidualne dla matrycy danej inkarnacji. Poznanie choć części z tych kodów pozwala na lepsze
zrozumienie swojej drogi doświadczania na tym ziemskim planie.

Jest to narzędzie wspomagające i przyspieszające rozpoznanie energii duszy i planu jej doświadczania,
niezbędnych w zachodzących procesach transformacji.

Bazując na swoim doświadczeniu stworzyłam narzędzie, które połączone z najwyższą siatką zapisu przestrzeni, pomaga w odkryciu tego, co dotąd było zakryte.
Wiedza, jaką zdobywa się w procesie odkrywania, ma służyć do procesów transformacyjnych.
Dzięki temu narzędziu dowiemy się z czym należy w pierwszej kolejności pracować, tak by iść w zgodzie z planem duszy i wypełnić swoje przeznaczenie.
Dzięki niemu możliwe również staje się usuwanie blokad energetycznych z pola, co z kolei pozwala na szybszy rozwój
i lekkość w procesach wzniesienia zachodzących na planecie.

 

Poniżej znajduje się lista osób z certyfikatem uprawniającym do wykonywania diagnostyki
i transformacji energetycznej przy pomocy narzędzia "Droga Duszy".

 

Aby odnaleźć pożądaną miejscowość lub osobę proszę wcisnąć na klawiaturze kombinację klawiszy CTRL+F.

 

Anna Głowacz - Katowice - Jaworzno
gwiezdne.dzieci.pl@gmail.com
668 294 013

Aleksandra Sa - Wrocław
506 638 888
www.twojadrogaduszy.pl

 

 

BEŁCHATÓW

Karina Stasiak
karinastasiak@onet.pl
605 088 262

 

 

BIAŁA PODLASKA

Joanna Sucharzewska
j.sucharzewska@poczta.fm
504 035 412

 

 

BIAŁYSTOK

Paulina Krawczyk
pdobczynska@o2.pl
501 387 645

Paulina Górniak
paulyna.gorniak@gmail.com
792 597 936

Renata Paruk
renataparuk@gmail.com
506 996 680

Marta Zaremba
bajbi.info@wp.pl
695 257 018

Piotr Bogdan Kurajew
biuro@bigopakowania.pl
602 346 787

Magdalena Jaroszewicz
gold9@poczta.fm
506 268 748

Magdalena Świerzewska (Gródek)
magda.swi.events@gmail.com
695 240 817

Dominika Lenard (Jurowce)
dominika.lenard@o2.pl
884 845 413

Grażyna Waszak
gaby@onet.pl
604 576 904

Marzanna Cylwik (Porosły)
marzannacylwik@gmail.com
505 428 105

Justyna Buczkowska (Wierzbowa)
Justyna.buczkowska.dietetyk@gmail.com
666 895 279

 

 

BIELSKO-BIAŁA

Małgorzata Lukaszewska
malgorzata@lukaszewska.com
889 553 350

Anna Kalita (Jaworze)
akal1970@vp.pl
697 733 073

Marzena Maciejczyk (Międzybrodzie Bialskie)
portofino19@o2.pl
512 726 997

Jadwiga Krzyścin (Klecza Dolna)
jakrzyscin@gmail.com
515 032 586

Ewa Czembor (Pszczyna)
ewavet74@wp.pl
696 425 606

Monika Iskrzycka (Międzyrzecze Dolne)
oliwka254525@gmail.com
600312607

Gabriela Żebrowska
gabriela.drogaduszy@gmail.com
693 313 823

 

 

BORNE SULINOWO

Mariusz Frasz
franek19706@wp.pl
609 214 553

 

 

BYDGOSZCZ

Karolina Skibicka
skibickakarolina2018@gmail.com
889 008 530

Oskar Pazvant
o.pazvant2305@gmail.com
788 606 288

Dorota Kuligowska
45doris@gmail.com
508 856 986

Agnieszka Kawa
agnieszka.kawa90@gmail.com
781 006 955


Danuta Heibel (Brzozówka)
danutaheibel@interia.eu
790 578 967

Iza Andrzejak (Okonek)
naturalnietcm@gmail.com
698 378 012

 

 

CHORZÓW

Łukasz Choiński
lukaszchoinski@gmail.com
695 588 244

Katarzyna Jaskóła
katarzyna.jaskola@crdbk.pl
517 301 577

Klaudia Topolska
Topolska.ka@gmail.com
605 217 723

 

  

CZĘSTOCHOWA

Arkadiusz Wystrach (Luboszyce)
motodziura@wp.pl
503 441 595

Nina Salińska-Klimowicz (Gorzkowice)
ninask@poczta.onet.pl
606 291 149

Magda Lenarczyk (Siewierz)
magda.machura@o2.pl
693 512 310

Karina Stasiak (Bełchatów)
karinastasiak@onet.pl
605 088 262

 

 

DĄBROWA GÓRNICZA

Anna Wikło 
annawiklo83@wp.pl
513 671 347

Kamila Szczerek
ircykama@op.pl
509 050 544

  

 

ELBLĄG

Małgorzata Zaborowska (Liwa)
mmzaborowscy@o2.pl
791 200 345

Aneta Paździora (Stegna)
aneta.pazdziora@onet.pl
781 482 000

 

 

GDAŃSK

Mirosława Wróblewska
kontakt@mirawroblewska.pl
600 613 992

Agnieszka Dżaman
agadzaman@icloud.com
600 437 003

Małgorzata Zaborowska (Liwa)
mmzaborowscy@o2.pl
791 200 345

Aneta Paździora (Stegna)
aneta.pazdziora@onet.pl
781 482 000

Marzena Żuchowska
soulmind.gabinet@gmail.com
577 776 277

Monika Podgórska
podgorska.mon@gmail.com
600 959 986

Anna Faltus
afaltus@poczta.fm
500 606 244

 

 

GDYNIA

Katarzyna Bączkowska
nowaczka2@poczta.onet.pl
783 517 753

Ola Maniowska
alexola2205@gmail.com
606 987 379

Magdalena Jędrysiak
meg7@sdr.pl
609 115 561

Lira Kadłub
marta.kadlub@lira.edu.pl
511 227 445

Grażyna Karpowicz
magdavia368@wp.pl
694 295 801

Anna Polkowska
anula348-77@wp.pl
692 406 980

Beata Kaczmarek (Ostrów Wielkopolski)
beatakorzeniowska.bk@gmail.com
608 063 282

Wioletta Lakowska (Puck)
wlakowska@gmail.com
509 376 732

  

 

GLIWICE

Grażyna Wojtulek
gaga2401@wp.pl
502 454 308

  

  

JELENIA GÓRA

Paulina Szpakowska-Kurczyn
naturiana8@gmail.com
510 126 927


Arleta Kozikowska (Staniszów)
kozikowska.kontakt@outlook.com
727 570 014


Zuzanna Sewastianow (Mirsk)
jazuza33@protonmail.com
507 310 460

Barbara Vega Carro (Podgorzyn)
basia.vega@gmail.com
573 368 471

 

 

KALISZ

Małgorzata Szubert- Mikołajczyk
malgorzatamikolajczyk@wp.pl
695 409 728

Anna Wrzodak (Katowiecko)
annawrzodak@onet.pl
793 943 505

Karolina Stefańska (Pleszew)
karolina_stefanska@op.pl
608 520 848

 

  

KATOWICE

Anna Głowacz (Jaworzno)
gwiezdne.dzieci.pl@gmail.com
668 294 013

Jolanta Parzonka

jolanta.parzonka8@gmail.com
575 988 897

Anna Kubalska
annakubalska@gmail.com
795 112 222

Dorota Chwalczyk
oripraca@op.pl
509 438 098

Bożena Wójcik
bozenka.wojcik@gmail.com
604 202 808

Michalina Ciećko
michalinaantoszczyk@gmail.com
509 621 939

Barbara Matuszyk (Zabrze)
barbara.matuszyk@gmail.com
509 311 475

Sylwia Filak (Żory)
filak@op.pl
695 724 191

Joanna Owczarek (Goczałkowice-Zdrój)
joa.owczarek@gmail.com
510 229 041

Jadwiga Smotrzyk (Chrzanów)
jagoda.smotrzyk@gmail.com
500 177 317

Sonia Bojek (Jastrzębie-Zdrój)
soniabojek@gmail.com
886 810 654

Grażyna Aniszewska (Jaworzno)
grazynaaniszewska@gmail.com
693 571 960

Sylwia Kolasa (Jaworzno)
sylwia.kolasa84@gmail.com
690 607 615

Krystyna Kostelecka (Knurów)
k.kostelecka@wp.pl
500 013 885

Ewa Czembor (Pszczyna)
ewavet74@wp.pl
696 425 606

Ewelina Drozd (Olkusz)
ewelia20@wp.pl
692 615 828

Magda Lenarczyk (Siewierz)
magda.machura@o2.pl
693 512 310

Adrianna Jończy (Tarnowskie Góry)
onamedium@wp.pl
575 000 678

Anna Wikło (Dąbrowa Górnicza)
annawiklo83@wp.pl
513 671 347

Kamila Szczerek (Dąbrowa Górnicza)
ircykama@op.pl
509 050 544

Justyna Ender (Tarnowskie Góry - Strzybnica)
biorezonans369@gmail.com
606 390 890 

 

 

KĘTRZYN
(GIŻYCKO/OLSZTYN)

Ilona Wasilewska
ileczka5@poczta.onet.pl
725 451 623

 

 

KIELCE

Katarzyna Liguzińska
K.m.liguzinska@wp.pl
509 470 500

Iwona Niewiadomska (Bogatynia)
niewiadomska.iw@wp.pl
534 683 131

  

 

KOSZALIN

Agnieszka Naskręcka
Biuro@nieruchomoscibliskomorza.pl
508 359 644

Martyna Zwierzyńska (Świdnin)
dmchojnaccy@wp.pl
502 922 337

Sabina Knapczyk (Połczyn Zdrój)
sabi.mi@wp.pl
693 875 082

Karolina Skalska (Drawsko Pomorskie)
acuario1@wp.pl
600 256 539

Iza Andrzejak (Okonek)
naturalnietcm@gmail.com
698 378 012

  

 

KRAKÓW

Wojciech Siwak i Aleksandra Milo
aleksandramilo87@gmail.com
Aleksandra - 889 514 921
Wojciech - 530 504 554

Tamara Górecka
ormena@gmail.com
606 380 015

Gabriela Menet
Menet.gabriela@gmail.com
534 566 397

Małgorzata Rosiewicz
f_e_n_i_k_s@interia.pl
609 192 084

Agnieszka Herdan
aherdan@interia.pl
604 180 130

Alona Zaremba
alonkazaremba@gmail.com
794 463 022

Lucyna Polcyn
lucynapolcyn@gmail.com
506 790 134

Anna Buczek
ania_buczek@op.pl
507 935 354

Joanna Sojka
Artmi1977@interia.pl
793 011 552

Jadwiga Krzyścin (Klecza Dolna)
jakrzyscin@gmail.com
515 032 586

Ewelina Drozd (Olkusz)
ewelia20@wp.pl
692 615 828

Barbara Mroczka
Basiamr40@gmail.com
663 880 430

Anna Ciszewska (Wieliczka)
anna.ciszewska@onet.pl
608332145

Ewa Jaraczewska
ewajar2@gmail.com
539 966 844

Ewa Jaraczewska
ewajar2@gmail.com
539 966 844

 

 

LEGNICA

Agnieszka Koronkiewicz (Prochowice)
arkanna@o2.pl
662 291 541  

 

 

LUBLIN

Beata Życzyca-Bartoszek
iridi@wp.pl
506 383 999

Wiktoria Górnicka
torixs@ukr.net
533 878 385

Anna Gugałka (Kozienice)
annagugalka@wp.pl
604 456 327

Magdalena Żugaj-Małoszuk (Radzyń Podlaski)
mimmzm@wp.pl
502 371 600

Anna Pauwels (Ostrówek)
xenoania@gmail.com
anpa31.wixsite.com/divinedesigns
604 239 956

 

 

ŁÓDŹ

Paulina Górniak
paulyna.gorniak@gmail.com
792 597 936

Aleksandra Szyda
allegro.kamalex@googlemail.com
518 848 180

Magdalena Ginglas
Magda@produktdesign.pl
605 540 661

Maria Samosiej
maria.samosiej33@gmail.com
512 250 150

Anna Ślusarczyk
anaslusarczyk@gmail.com
784 668 686

Sylwia Nieczuja-Urbańska
Stoklossylwia6@gmail.com
535 404 214

Marta Śliwińska
prunelka.design@gmail.com
507 724 111

Anna Dudek
anna.klos.harfa@gmail.com
509 824 504

Marta Pawełkowicz
martapawelkowicz@wp.pl
507 083 846

Mariola Teteruk
mariola.teteruk@gmail.com
502 205 255

Jolanta Sęk (Konin)
Jolanta.sek@wp.pl
881 445 881

Sylwia Myjak (Konstantynów Łódzki)
igielska.sylwia@gmail.com
797 596 007

Sylwia Bogdaniuk (Łowicz)
Sylwia.bogdaniuk@gmail.com
605 695 895

Karina Stasiak (Bełchatów)
karinastasiak@onet.pl
605 088 262

 

 

MALBORK

Dorota Walczak
d.walczak@berenice.pl
609 776 800

Janina Głowacka
zwillinge57@wp.pl
601 724 952

Maciej Łaszkiewicz
maclaszk@gmail.com
509 473 244

 

 

MIROSŁAWIEC

Elżbieta Czernek
elaczernek@o2.pl
721 751 606

 

 

NOWY SĄCZ

Sławomir Mocki
mrsmile76.sd@gmail.com
698 184 330

 

 

OKONEK
(BYDGOSZCZ/KOSZALIN)

Iza Andrzejak
naturalnietcm@gmail.com
698 378 012

  

 

OLSZTYN

Katarzyna Gargas
adm@pergaminart.pl
609 288 207

Ilona Wasilewska (Kętrzyn)
ileczka5@poczta.onet.pl
725 451 623

 

 

OPOLE

Magdalena Mikołajczyk (Prószków)
magdalenamikolajczyk001@gmail.com
507 456 633

Karina Sanecka (Nysa)
karina.sanecka@gmail.com
668 399 545

 

 

OSTRÓW
WIELKOPOLSKI


Beata Kaczmarek (Wejherowo)
Silver.work39@gmail.com
693 742 555

Michał Dombek (Jarocin)
michal.dombek@gmail.com
668 904 664

 

 

OŚWIĘCIM

Anna Faltus
afaltus@poczta.fm
500 606 244

 

  

PIŁAWA GÓRNA
(WAŁBRZYCH/WROCŁAW)

Koleta Yilmaz
koletal@icloud.com
+49 173 8931718

 

 

PŁOCK

Joanna Wierzchowska
joanaww@gmail.com
537 808 282

Grażyna Gregorczyk
spirral@gmail.com
884 330 334

Olaf Politowicz (Maszewo Duże)
politowiczolaf@gmail.com
531 870 699

 

 

POZNAŃ

Agnieszka Jargas
jargas.agnieszka@gmail.com
609 140 740

Katarzyna Zakrzewska (Palędzie)
zakrzewska.k@interia.pl
698 619 666

Adrianna Wołczyk (Skoki)
adrianna.wolczyk@gmail.com
889 366 662

Katarzyna Młodyszewska (Kiekrz)
Kmlodyszewska@gmail.com
536 336 663

Jolanta Sęk (Konin)
Jolanta.sek@wp.pl
881 445 881

Agnieszka Bruss-Kotecka (Swarzędz)
agnieszka@palacyk.com.pl
607 376 942

Miłosława Kaczanowska (Sędzinko)
Kaczanowska01@gmail.com
502 125 160

Julita Szulc (Leszno)
iteczka@interia.pl
603 807 015

Maria Gulczyńska (Września)
mgulczynska40@gmail.com
791 192 453

 

 

RZESZÓW

Joanna Szeliga
szeliga.joanna@interia.pl
795 329 660

Eva Kowal-Lisiak (Biłgoraj)
evicenna.cds@gmail.com
603 979 722

Adam Lisiak (Biłgoraj)
evicenna.cds@gmail.com
572 503 340

Melania Kołcz (Łancut)
melania.tomaszek@gmail.com
506 162 640

Barbara Rzepka (Łancut)
rzepka.ie@gmail.com
736 363 872

Monika Lwowska (Tuszyma)
monikalwowska@onet.pl
505 104 166

 

 

SIERADZ

Karina Wawrzyniak
karina_wawrzyniak@wp.pl
605 080 839

 

 

SOPOT

Rafał Nowakowski
rafalnowy@icloud.com
601 543 926

 

 

SOSNOWIEC

Violetta Wiechoczek
violetta.rolnik@gmail.com
511 715 958

Tomasz Koczubiej
tomaszkoczubiej75@gmail.com
512 224 991

 

 

SZCZECIN

Agnieszka Dudka
Agnieszka.dudka@efides.pl
726 476 522

Emilia Kurłowicz-Chabior
feniksem@protonmail.com
791 779 778

Izabela Harutyunyan
hizabelah@gmail.com
572 488 455

Aneta Krzyżostaniak-Cichy
krzyzostaniak.a@wp.pl
501 149 682

Marlena Ballak
kursymamfajnezycie@gmail.com
790 254 345

Ewa Zientek (Police)
ewazien@onet.pl
660 423 014

Wioletta Zajączkowska (Przybiernów)
wiolettazajaczkowska8@gmail.com
00491728672775

Iwona Kiełczewska (Gryfino)
angel@angelworld.pl
510 069 000

Bernarda Pabjan (Pyrzyce)
bernardapabjan@wp.pl
574 442 254

Marzena Bylińska (Stargard)
marzenabylinska@wp.pl
506 627 256

Karolina Skalska (Drawsko Pomorskie)
acuario1@wp.pl
600 256 539

 

 

TARNÓW

Marzena Czarnecka
drogaduszy53reiki@gmail.com 
787 558 555

 

 

TORUŃ

Magdalena Roubo
speculumwithlove@gmail.com
607 129 006

Dominika Mortadi (Lubicz)
d.mortadi@wp.pl
518 609 699

Jolanta Sowińska-Broczek
sova11@poczta.onet.pl
602 487 509

Dorota Walczak
d.walczak@berenice.pl
609 776 800

 

 

WARSZAWA

Wioleta Bielecka
wioletazbytniewska@gmail.com
604 195 946

Agnieszka Witkowska- Lasota
nantess@gmail.com
605 541 160

Maja Kowalczyk
Maja.kowalczyk@vp.pl
502 837 033

Mariusz Mizerski
monika.mizerska@vp.pl
602 477 337

Krystyna Nowak
nowakkrystyna1@wp.pl
604 532 155

Olga Białas
kontakt@dobrerozmowy.com
dobrerozmowy.com

Natalia Gnatkowska
natalia81@vip.onet.pl
535 166 111

Edyta Pijankowska
edytapijankowska@wp.pl
509 723 656

Wioletta Kraszewska (Nasielsk)
wiolettakraszewska0@gmail.com
507 839 556

Joanna Duszyńska (Jabłonna)
Joannaduszynska@interia.eu
660 703 779

Anna Gugałka (Kozienice)
annagugalka@wp.pl
604 456 327

Dorota Dec (Ożarów Mazowiecki)
dorota.dec@gmail.com
790 509 040

Sylwia Bogdaniuk (Łowicz)
Sylwia.bogdaniuk@gmail.com
605 695 895

Magdalena Żugaj-Małoszuk (Radzyń Podlaski)
mimmzm@wp.pl
502 371 600

 

 

WROCŁAW

Aleksandra Sa
www.twojadrogaduszy.pl
506 638 888

Lidia Sachajko
clumed.wroc@gmail.com
500 113 285

Arletta Sadowska
arletta.sadowska@gmail.com
601 448 098

Wioletta Urbanska
wioletta.urbanska@gmail.com
724 521 775

Dominik Kajzer
dominik@powrotdodomu.com.pl
579 180 717

Dominika Dalak
dominika.dal71@gmail.com
796 363 358

Zuzanna Jankowiak
zuzka1519@tlen.pl
693 386 671

Ewa Sulima
Ewa.sulima@gmail.com
789 191 967

Monika Skrypak (Środa Śląska)
monikaestera33@gmail.com
512 635 944

Emilia Kosińska (Dzierżoniów)
emkosinska@gmail.com
602 747 295

Patrycja Łukasik (Jelcz- Laskowice)
patrycja0lukasik@op.pl
733 939 372

Julita Szulc (Leszno)
iteczka@interia.pl
603 807 015

Agata Korneluk (Siechnice)
agata.korneluk@o2.pl
739 978 691

Ewelina Biernat (Lubin)
ewelina.biernat@wp.pl
609 878 775

Diana Sondel (Rakowiec)
dianasondel@gmail.com
730 760 144

Koleta Yilmaz (Piława Górna)
koletal@icloud.com
+49 173 8931718

Agnieszka Koronkiewicz (Prochowice)
arkanna@o2.pl
662 291 541

Kamila Lipińska
kika710@wp.pl
609 612 607

Renata Żółtowska
renata.zoltowska@o2.pl
512 298 988

 

 

ZAMOŚĆ

Eva Kowal-Lisiak (Biłgoraj)
bakteria.e@wp.pl
603 979 722

Adam Lisiak (Biłgoraj)
evicenna.cds@gmail.com
572 503 340

 

 

ZIELONA GÓRA

Natalia Kifert
kifertnat@gmail.com
606 793 089

Agnieszka Karpińska,
Mateusz Karpiński (Szprotawa)
biuro@brok-eko.pl
531 388 384

Julita Szulc (Leszno)
iteczka@interia.pl
603 807 015

Ewelina Biernat (Lubin)
ewelina.biernat@wp.pl
609 878 775

 

 


 

KONTAKTY ZAGRANICZNE

 

AUSTRIA

Paulina Jaworska
Paulajaw88@gmail.com
+436608678855

 

DANIA

Luiza Byczynska
Luiza.byczynska@gmail.com
+4550117621

Sylwia Olejniczak
orlowska.sylwia701@gmail.com
+4522388130

 

FRANCJA

Izabela Stolarczyk
Isabella4@hotmail.fr
+33623462762

Anna Baudoin
baudoin.ania@orange.fr
+33677454288

 

HISZPANIA

Natalia Sowa (Muntaner)
natka_s1@wp.pl
+34678566942

Roksana Fraczek (Castellon)
roksana@vitalvida.es
+34 635 101 306

 

HOLANDIA
(KRÓLESTWO NIDERLANDÓW)

Slawek Kompalla
skompalla@gmail.com
652543528

Julia Szalewicz
Szalewicz.julia@gmail.com
31687782003

 

IRLANDIA
PÓŁNOCNA

Aneta Stelmaszak
aneta0590@gmail.com
+447424500097

 

IRLANDIA

Żaneta Rohde
zanarohde@gmail.com.com
+353877169328

Izabela Waloszek
ikawuu1972@gmail.com
+353 870607360

Sylwia kolasa
Sylwia.kolasa84@gmail.com
+353860420485

 

NIEMCY

Dominika Cugier
dominika.cugier@gmail.com
+4917632593732

Renata Wiśniewska
renata.w81@wp.pl
+491631929279

Karolina Frencel
karolinafrencel@msn.com
tadeusz.frencel@gmx.de
+4917620177159

Kalina Soszyński
kalina@soszynski.com
info@talammari.com

Katarzyna Gajewska
info@heinzelmaedchen-karlstadt.de
+4915112795112

Malgorzata Niezgoda
malgosian@gmx.de
+491731578495

Alicja Frencel (Tübingen)
alicjafrencel@gmail.com
49 176 200 741 66

Koleta Yilmaz
koletal@icloud.com
+49 173 8931718

Wioletta Zajączkowska (Hannover)
wiolettazajaczkowska8@gmail.com
+491728672775

 

NORWEGIA

Lucyna Piotrowska
lucyna_piotrowska@yahoo.com
4799362228

Edyta Marczynska
marczynska.edith@gmail.com
+47 469 63 844

 

STANY ZJEDNOCZONE

Jolanta Niezgodzki
jniezgodzki@gmail.com
15037917751

Monika Magierska
bombelek1@gmail.com
312619058

Agnieszka Ostrowska - Walawski
agawalawski@gmail.com
18474145280

Lucyna Boron
lucynaboron@yahoo.com

Elzbieta Drwila
drwilae@yahoo.com
773 727 9988

Barbara Mroczka
Basiamr40@gmail.com
+48 663 880 430

Anna Dybiak-Sikorska
a.dybiaksikorska@gmail.com
+1 714 280 2402

 

SZKOCJA

Karolina Łaszkiewicz
caroline.caroline80@icloud.com
044- 07535488889

 

SZWECJA

Beata Kozłowska
kontakt@beatakozlowska.pl
46 76 421 95 90

Aleksandra Zaloga
aleksandraxzaloga@gmail.com
720430507


WIELKA BRYTANIA

Luna P Samsel-Babak
druantia.uzdrawianiedusz@gmail.com
7770978047

Marek Gietkowski
marek.gietkowski@gmail.com
447404707290

Janina Olszewska
janiolszewska@gmail.com
793134043

Anita Meczynski
anitameczynski@gmail.com
447305372523

Jolanta Gozdowska
drogamojejduszy@gmail.com
447956993056

Jo Gozdowska
mldwithjo@gmail.com
447956993056

Marcin Smelczysz
marcinsmelczysz@gmail.com
7891080103

Marzena Czarnecka
drogaduszy53reiki@gmail.com 
+447425246932

Beata Braniff
healingart.page@gmail.com
+447719357265

Aneta Kamuda
akamuda91@gmail.com
447785769946

Kamil Tomaszewski
kamilos9117@wp.pl
530659635

Agnieszka Zdrzalek
agnieszka.zdrzalek@gmail.com
7707781888

Anna Kott (Alfreton)
annakubacka@interia.eu
+447521259218

 

WŁOCHY

Grazyna Jeruzal
korale7@wp.pl
0039 3488996853

Barbara Siewiorek
kosmobasia@tlen.pl
0039 3397421209

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium